KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 3 до теми Функції грошей. Обіг грошей

Презентація до предмету Економіка 3 клас
Тема: Функції грошей. Обіг грошей.

Resursu (1).jpg

Гроші – це те, що ваші батьки отримують на своїй роботі в кінці місяця. Це те, за що ми можемо купити ласощі, іграшки, одяг і так далі.
Функції грошей – це ті дії, які гроші виконують за певних обставин.


Виділяють такі п‘ять функцій:
1. Міри вартості   
2. Засобу обігу
3. Засобу нагромадження
4. Засобу платежу
 5. Світових грошей

1) Міра вартості – це така функція за якої гроші вимірюють вартість товарів. Тобто, показують, скільки коштує товар або порівнюється вартість різних товарів.
2) Засіб обігу. У цій функції гроші виступають як посередник при купівлі товарів. Наприклад, якщо я хочу цукерок, то я йду в магазин, обираю цукерки і віддаю за них гроші, тобто, купую, і цукерки вже належать мені)
3) Функція засобу нагромадження. Гроші виконують цю функцію, коли вони виходять з обігу, тобто деякий час ми на них нічого не купуємо, а, припустімо, відкладаємо на майбутнє.
4) Функція засобу платежу. В цьому випадку гроші використовуються не як спосіб придбання певного товару, а як оплата послуг, наприклад, комунальні послуги(світло, вода, телефон, опалення).
5) Функція світових грошей. Означає, що гроші використовуються для купівлі або продажу певних товарів чи послуг на міжнародному рівні. Тобто, ми можемо продати якийсь товар іншій країні, або купити щось в іншій країні

Обіг грошей – це рух грошей в готівковій і безготівковій формах. Мається на увазі: ми за щось платимо грошики, ці гроші переходять до когось іншого, той у свою чергу теж щось купить, ці гроші знову перейдуть до когось і він також буде ії витрачати – це і є обіг!


Скачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint
Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"


 

Предмети > Економіка > Економіка 3 клас > Функції грошей. Обіг грошей. > Функції грошей. Обіг грошей. презентація уроку