KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 3 на тему: Працездатне населення

Презентація уроку до предмету Економіка, 6 клас
Тема «Працездатне населення.»
Biznessw (15).jpg

Трудові ресурси — це частина населення, яка має фізичний розвиток, розумові здібності і знання, які необхідні для роботи в економіці.
До трудових ресурсівналежать:

1) населення в працездатному віці:чоловіки 16—59 років і жінки 16—54 років,за винятком непрацюючих інвалідів праці і війни І і II груп, та непрацюючих осіб працездатного віку, які отримують пенсію за старістю на пільгових умовах (чоловіки 50—59 років, жінки 16—54 років);


2) населення, старше й молодше від працездатного віку, яке зайняте в економіці. До населення в працездатному віці належать чоловіки у віці 16—59 років і жінки у віці 16—54 роки.

Працездатне населення — це сукупність людей переважно робочого віку, здатних за своїми психофізіологічними даними до участі в трудовому процесі.
Економічно активне населення — це частина населення, яка зайнята суспільно корисною діяльністю, що приносить їй прибуток. Зайнятість — це діяльність громадян, пов’язана з задоволенням особистих та суспільних потреб, що приносять їм дохід у грошовій чи іншій формі. До зайнятого населення в Україні належать: працюючі за наймом на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форм власності; громадяни, що самостійно забезпечують себе роботою (підприємці, фермери, люди творчої праці);Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint

Надіслано вчителем Міжнародного ліцею "Гранд" Биковим Д.Я.

Предмети > Економіка > Економіка 6 клас > Працездатне населення. > Працездатне населення. Презентація уроку