KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 4 до теми Торгівля Оптова та роздрібна торгівля

Презентація до уроку з предмету Економіка 3 клас
Тема: Торгівля Оптова та роздрібна торгівля

Resursu (11).jpg

Торгівля - це комерційна діяльність з обороту, купівлі та продажу товарів,тобто  галузь господарства, що функціонує як обіг  товарів (забезпечує їх рух із сфери виробництва у сферу споживання).
Оптова торгівля — це всі види діяльності, пов'язані з продажем товарів і послуг тим, хто перепродує їх або використовує з корпоративною метою.

Тобто оптова торгівля охоплює будь-яку    діяльність у справі продажу партій товарів та послуг тим, хто купує їх для подальшого перепродажу або професійного використання (промислові підприємства, установи)
Оптова торгівля здійснюється великими партіями, вона не пов'язана з продажем товару кінцевим споживачам. Тому в оптовій торгівлі товар може бути проданий два і більше разів (спочатку на регіональному, а потім на місцевому рівнях).

Роздрібна торгівля — сфера підприємницької діяльності, пов'язана з продажем товарів та послуг кінцевим споживачам для особистого використання.
Роздрібна торгівля є стартовим майданчиком для нового циклу виробництва і обігу, оскільки товар перетворюється на гроші.
  
При роздрібній торгівлі товари переходять зі сфери обігу у сферу колективного, індивідуального, особистого споживання, тобто стають власністю споживачів. Покупці через роздрібну торгівлю оптимально задовольняють свої потреби, а роздрібна торгівля, враховуючи в своєму асортименті побажання покупців, може більше продати товарів і забезпечити собі комерційний успіх.
До роздрібних посередників належать дилери, магазини роздрібної торгівлі, організації поза магазинної торгівлі.

   Магазини роздрібної торгівлі класифікують за різними ознаками:
 - за широтою і насиченістю товарного асортименту;
 - за формою власності;
 - за характером
   торгового обслуговування;
 - за ціновою політикою


Скачати презентацію можна клікнувши на текст  Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"
 

Предмети > Економіка > Економіка 3 клас > Торгівля Оптова та роздрібна торгівля > Торгівля Оптова та роздрібна торгівля презентація уроку