KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 5 до теми: Банк. Проценти
User11 (Обсуждение | вклад)
(Новая страница: «'''Презентація до уроку з предмету [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0_4_%D0%...»)
Следующая правка →

Версия 14:06, 11 мая 2012

Презентація до уроку з предмету Економіка 4 клас
Тема: Банк. Проценти.

Bank (11).jpg

Ба́нк— кредитно-фінансова установа, яка зберігає кошти і капіталовкладення, надає кредити та здійснює послуги по фінансових операціях. Як кредити так і депозити банк видає під певний процент.
Тобто ти маєш повернути більше ніж взяв. (якщо ти взяв 1000 грн під 10% річних, маєш через рік повернити 1100.)
% за кредит > % за депозит, за рахунок ції різниці банк і отримує прибуток.

Groshzi (75).JPG
Слово "банк" походить від італійського "banco" й означає "стіл", «лава». Попередниками банків були середньовічні міняйли - представники грошово-торгового капіталу; вони приймали грошові кошти у купців і спеціалізувалися на обміні грошей різних міст і країн. З часом міняйли стали використовувати ці вклади, а також власні грошові кошти для видачі позичок і одержання відсотків, що означало перетворення міняв в банкірів. В Англії капіталістична банківська система виникла в XVI ст., Причому банкіри вийшли з середовища або золотих справ майстрів, або купців.
Cкачати презентацію можна клікнувши на текст [ttp://school.xvatit.com/Presentation/Kuratory/Bykov/Bykov_14/4kl/2prez_4class_economics_31godyna.ppt Скачати презентацію] і встановивши Microsoft PowerPoint
Надіслано Биковим Д.А.,вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"   

Предмети > Економіка > Економіка 4 клас > Банк Проценти > Банк Проценти. Презентація уроку