KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 5 до теми: Товар Собівартість Корисність Ціна
 
Строка 1: Строка 1:
-
'''Презентація до уроку з предмету [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0_4_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81 Економіка 4 клас]<br>Тема: [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_2._%D0%A2%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80._%D0%A1%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C._%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C._%D0%A6%D1%96%D0%BD%D0%B0. Товар Собівартість Корисність Ціна]'''<br>Товар — це продукт праці або певне благо, що здатні задовольняти певні потреби людини і призначені для обміну (купівлі та продажу).<br><br>Причину товарної форми продукту праці треба шукати не в природних властивостях того чи іншого блага, а в суспільних відносинах, які роблять останні товаром.<br>Якщо продукт праці чи благо не продані й за них у процесі обміну не отримано певного еквіваленту, то вони суспільству непотрібні і товаром бути не можуть.<br>Ціна - це грошова сума, яку одержують за конкретний товар.<br><br>Ціна - сума грошей, що сплачується за одиницю товару, еквівалент обміну товару на гроші. Ціна - могутній чинник рівня життя населення, що впливає на ринок труда, об'єм і структуру споживання, рівень реальних прибутків різних соціальних груп. І нарешті, ціна - це знаряддя конкурентної боротьби.<br>Собівартість продукції – це грошова форма витрат на підготовку її виробництва, виготовлення і збут.<br>Відображаючи рівень витрат на виробництво, собівартість комплексно характеризує ступінь використання усіх ресурсів підприємства, а значить, і рівень техніки, технології та організації виробництва.<br>Чим краще працює підприємство, інтенсивніше використовує виробничі ресурси, успішніше удосконалює техніку, технологію і організацію виробництва, тим нижча собівартість продукції. <br>Тому собівартість є одним з важливих показників ефективності виробництва. Собівартість продукції має тісний зв'язок з її ціною. Це проявляється в тому, що собівартість слугує базою ціни товару і її нижньою межею для виробника.<br>Скачати презентацію можна клікнувши на текст [http://school.xvatit.com/Presentation/Kuratory/Bykov/Bykov_24/4cl/Kuratory/Bykov/Bykov_24/4cl/5prez_economica_4clas_3god.ppt '''Скачати презентацію'''] і встановивши Microsoft PowerPoint<metakeywords>Презентація до уроку з предмету Економіка 4 клас
+
'''Презентація до уроку з предмету [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0_4_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81 Економіка 4 клас]<br>Тема: [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_2._%D0%A2%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80._%D0%A1%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C._%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C._%D0%A6%D1%96%D0%BD%D0%B0. Товар Собівартість Корисність Ціна]'''<br><u>'''Товар'''</u> — це продукт праці або певне благо, що здатні задовольняти певні потреби людини і призначені для обміну (купівлі та продажу).<br>[[Image:tovars (12).jpg|Товар]]<br>Причину товарної форми продукту праці треба шукати не в природних властивостях того чи іншого блага, а в суспільних відносинах, які роблять останні товаром.<br>Якщо продукт праці чи благо не продані й за них у процесі обміну не отримано певного еквіваленту, то вони суспільству непотрібні і товаром бути не можуть.<br>Ціна - це грошова сума, яку одержують за конкретний товар.<br>[[Image:Groshzi_(79).jpg|450px|Гроші]]<br><u>'''Ціна'''</u> - сума грошей, що сплачується за одиницю товару, еквівалент обміну товару на гроші. Ціна - могутній чинник рівня життя населення, що впливає на ринок труда, об'єм і структуру споживання, рівень реальних прибутків різних соціальних груп. І нарешті, ціна - це знаряддя конкурентної боротьби.<br>Собівартість продукції – це грошова форма витрат на підготовку її виробництва, виготовлення і збут.<br>Відображаючи рівень витрат на виробництво, собівартість комплексно характеризує ступінь використання усіх ресурсів підприємства, а значить, і рівень техніки, технології та організації виробництва.<br>Чим краще працює підприємство, інтенсивніше використовує виробничі ресурси, успішніше удосконалює техніку, технологію і організацію виробництва, тим нижча собівартість продукції. <br>Тому собівартість є одним з важливих показників ефективності виробництва. Собівартість продукції має тісний зв'язок з її ціною. Це проявляється в тому, що собівартість слугує базою ціни товару і її нижньою межею для виробника.
 +
 
 +
<br>Скачати презентацію можна клікнувши на текст [http://school.xvatit.com/Presentation/Kuratory/Bykov/Bykov_24/4cl/Kuratory/Bykov/Bykov_24/4cl/5prez_economica_4clas_3god.ppt '''Скачати презентацію'''] і встановивши Microsoft PowerPoint<metakeywords>Презентація до уроку з предмету Економіка 4 клас
Тема: Товар Собівартість Корисність Ціна</metakeywords>  
Тема: Товар Собівартість Корисність Ціна</metakeywords>  

Текущая версия на 09:36, 22 июня 2012

Презентація до уроку з предмету Економіка 4 клас
Тема: Товар Собівартість Корисність Ціна

Товар — це продукт праці або певне благо, що здатні задовольняти певні потреби людини і призначені для обміну (купівлі та продажу).
Товар
Причину товарної форми продукту праці треба шукати не в природних властивостях того чи іншого блага, а в суспільних відносинах, які роблять останні товаром.
Якщо продукт праці чи благо не продані й за них у процесі обміну не отримано певного еквіваленту, то вони суспільству непотрібні і товаром бути не можуть.
Ціна - це грошова сума, яку одержують за конкретний товар.
Гроші
Ціна - сума грошей, що сплачується за одиницю товару, еквівалент обміну товару на гроші. Ціна - могутній чинник рівня життя населення, що впливає на ринок труда, об'єм і структуру споживання, рівень реальних прибутків різних соціальних груп. І нарешті, ціна - це знаряддя конкурентної боротьби.
Собівартість продукції – це грошова форма витрат на підготовку її виробництва, виготовлення і збут.
Відображаючи рівень витрат на виробництво, собівартість комплексно характеризує ступінь використання усіх ресурсів підприємства, а значить, і рівень техніки, технології та організації виробництва.
Чим краще працює підприємство, інтенсивніше використовує виробничі ресурси, успішніше удосконалює техніку, технологію і організацію виробництва, тим нижча собівартість продукції.
Тому собівартість є одним з важливих показників ефективності виробництва. Собівартість продукції має тісний зв'язок з її ціною. Це проявляється в тому, що собівартість слугує базою ціни товару і її нижньою межею для виробника.


Скачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"

 
Предмети > Економіка > Економіка 4 клас > Товар Собівартість Корисність Ціна > Товар Собівартість Корисність Ціна презентація уроку