KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 6 до теми: Товар. Вартість. Ціна
User11 (Обсуждение | вклад)
(Новая страница: «'''Презентація уроку до предмету [http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0_3_%D0%BA%...»)
Следующая правка →

Версия 21:20, 4 июня 2012

Презентація уроку до предмету Економіка, 3 клас
Тема: Товар. Вартість. Ціна

Товар — це продукти праці або певні блага, що здатні задовольняти певні потреби людини і призначені для обміну (купівлі та продажу). Будь-який товар є продуктом, але не будь-який продукт може стати товаром, бо для цього він повинен мати суспільну цінність і бути виставлений на продаж на ринку, а не використаним для власного споживання.
Ціна — означає кількість грошей, за яку продавець згоден продати, а покупець готовий купити одиницю товару.Ціни на товар формуються під впливом певних обмежень. З одного боку, ціна виробленого фірмою продукту має принести прибуток, тобто не повинна бути нижчою за певний припустимий рівень. З іншого боку, надто висока ціна також може негативно позначитися на попиті, як наслідок — товар не купуватимуть.Ще одним важливим поняттям є поняття “Собівартість”.  Собівартість — один з ключових елементів у процесі виробництва. Справжній підприємець ніколи не забуде про ключову важливість цього поняття, оскільки собівартість прямо впливає на ціну товару.Собівартість– це грошова форма витрат на підготовку виробництва продукції, виготовлення і збут.
Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint

 

Надіслано Биковим Д.Я.,вчителем Міжнародного ліцею "Гранд" 

 

Предмети > Економіка > Економіка 3 клас > Товар. Вартість. Ціна > Товар. Вартість. Ціна. презентація уроку