KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 7 до теми: Гроші. Історія виникнення та еволюція грошей. Властивості, різновиди грошей

Презентація до уроку з предмету Економіка, 2 клас.
Тема: Гроші. Історія виникнення та еволюція грошей. Властивості, різновиди грошей.

Гроші - це особливий товар, через який можна виміряти вартість інших товарів. Гроші забезпечують купівлю та продаж товарів та послуг.
Гроші виникали на різних територіях у різні часи в безпосередній залежності від рівня розвитку цивілізації і насамперед торгівлі. Гроші з'явилися неминуче у процесі самого обміну на певному етапі розвитку в усіх народів. Тобто обмін товарами, без якого-небудь порозуміння чи угод між людьми, викликав народження грошей.
Еволюція грошей
Спочатку грошима були дефіцитні речі, товари, котрі були необхідні різним народам. Наприклад:
Як зберегти гроші (цікаві прикмети)
– Не свисти, грошей не буде. Тільки лінивий не зробить зауваження тому, хто свистить у приміщенні. А ще свисту не любить домовий. Чи дірку у кишені з грошима зробить, чи щось зіпсує, і доведеться додатково витрачатися.
– Добре, якщо людина носить у гаманці монетку-талісман. Це може бути перша зароблена монета чи гроші, отримані від хорошої людини. І ні за яких обставин не можна витрачати талісман, а то гроші на вас образяться.
– Завжди забирайте здачу. Копійка руб береже. Залишаєте монетки, ніби говорите цим: гроші мені не потрібні.
– Дрібним монеткам треба говорити: «Біжіть, повертайтесь і друзів приводьте». А коли кладете паперові гроші, примовляйте: «Здрастуйте, дорогі, будь-те як дома, ми вас чекали!»


Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано Биковим Д.Я., вчителем Міжнародного ліцею «Гранд»


 

Предмети > Економіка > Економіка 2 клас > Гроші. Історія виникнення та еволюція грошей. Властивості, різновиди грошей. > Гроші. Історія виникнення та еволюція грошей. Властивості, різновиди грошей. презентація уроку