KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 8 на тему: Форми торгівлі. Ярмарок.Розпродаж. Аукціон

Презентація уроку до предмету Економіка, 3 клас
Тема: Ярмарок, розпродаж . Дефіцит, затоварювання

Resursu (12).jpg

Торгівля – це галузь господарства, яка виконує функції руху із сфери виробництва у сферу споживання. Тобто передача продавців товару чи послуг людям, які платять за них гроші.
Ярмарок — це короткострокова виставка, що регулярно повторюється у певному місці під традиційною назвою і в обумовлений термін. її метою є створення умов для укладення договорів на постачання (купівлю-продаж) товарів або роздрібного продажу товарів населенню.
На ярмарках учасники продають населенню товари народного споживання, сільськогосподарську продукцію та ін.
Розпродаж - це продаж цілком нормальних речей з ряду причин не зв”язаних з якістю товару (розпродаж літніх речей взимку, закриття магазину/виробництва і т.п.). Як правило ціни на ці товари зменшені, ніж буди до цього.
Аукціон - публічний продаж товарів, цінних паперів, майна підприємств, творів мистецтва та інших об'єктів, яка проводиться за заздалегідь встановленим правилам аукціону.
Загальним для всіх аукціонів принципом є принцип змагання між покупцями. У процесі змагання між покупцями за право придбати товар виявляється переможець аукціону. Переможцем аукціону визнається особа, яка виграла аукціон відповідно до його правил.

Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint

Надіслано Биковим Д.Я.,вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"  

Предмети > Економіка > Економіка, 3 клас > Ярмарок, розпродаж . Дефіцит, затоварювання > Ярмарок, розпродаж . Дефіцит, затоварювання. презентація уроку