KNOWLEDGE HYPERMARKET


Презентація 9 на тему: Форми торгівлі. Ярмарок.Розпродаж. Аукціон

Презентація уроку до предмету Економіка, 3 клас
Тема: Ярмарок, розпродаж . Дефіцит, затоварювання

Економіка — теорія управління господарством, суспільними господарськими системами різних розмірів (від домогосподарства до загальнолюдського глобального господарства планети Земля), різних видів (натуральне і грошове) і різних епох.
Market (33).jpg
Суспільна наука, що вивчає ефективне використання обмежених ресурсів, розглядає питання організації та управління виробництва, розподілу, обміну, збуту й споживання товарів та послуг.
Економіка, як і кожна наука, має свої закони, правила, принципи, за якими розвивається. Вона взаємозв'язана з іншими предметами, які вивчаються у школі. Найтісніше - з математикою, правом, географією, історією тощо Географічні знання дають змогу з'ясувати роль природних умов, сировинних ресурсів, соціальних чинників різних територій у виникненні та розміщенні виробництва товарів і послуг. Вивчення історії та права допомагає виявляти закономірності становлення й розвитку господарства і з'ясувати умови формування національної та світової економіки, визначити роль держави й окремих суспільних груп у функціонуванні економіки.
Економіка ґрунтується на відповідних законодавчих актах, які регулюють суспільні взаємини та міжнародні економічні відносини, тому її зв'язки з правознавством дуже тісні. Вона широко використовує формули, рівняння, графіки для аналізу й ілюстрації різних процесів і явищ, через це тісно пов'язана з математикою та статистикою. Економіка має зв'язки з багатьма іншими науками й шкільними предметами.
Слово «економіка» вперше використав у своїх працях Арістотель. Отже, воно має грецьке коріння й походить відповідно від двох слів: «oicos» - будинок, домашнє господарство і «nomos» - «закон», що означає управління господарством.

Cкачати презентацію можна клікнувши на текст Скачати презентацію і встановивши Microsoft PowerPoint

Надіслано Биковим Д.Я.,вчителем Міжнародного ліцею "Гранд"  

Предмети > Економіка > Економіка, 3 клас > Ярмарок, розпродаж . Дефіцит, затоварювання > Ярмарок, розпродаж . Дефіцит, затоварювання. презентація уроку