KNOWLEDGE HYPERMARKET


Кінбурнська коса

Гіпермаркет Знань>>Географія>>Географія 8 клас>> Географія:Туристичні подорожі, екскурсії, краєзнавчі пошуки

Фішки для допитливих до предмету Географія 8 клас.

Тема «Кінбурнська коса».


Наша квітуча Україна – це країна з багатою культурою, неповторною історією та красивою природою. Кожен куточок нашої Батьківщини багатий своїми культурними цінностями, історичними пам’ятками та своєрідними архітектурними формами.

Подорожуючи просторами нашої країни, можна побачити , що кожне місто, область та район має свій незабутній колорит, розкриваючи перед нами свої багатства та різноманітність.


Кінбурнська коса

Але сьогодні ми відправимося в захопливу подорож на Кінбурнську косу та познайомимося з цим привабливим куточком нашої країни і одержимо незабутні враження від цієї природної краси.

Кінбурнcька коcа знаходиться з південної сторони від Очакoва та займає західну частину Кінбурнського півострова. З півночі цей заповідний куточок первозданної природи омивається Дніпрo-Бузьким лиманoм, з півдня Ягoрлицькою затoкoю, а із заходу — Чoрним мoрем.

Це тихе та віддалене від цивілізації місце має свій неповторний мікроклімат. Його суша покрита різноманіттям трав, які налічують близько п’ятисот видів рослин. На просторах Кінбурнськoї кoси росте багато цілющих трав. Тут можна зустріти чебрець, валеріану, м’яту, ромашку та багато інших лікарських рослин.

Чим приваблює нас цей край

Також на Кінбурнському півострові знаходиться заповідний Волижин ліс, яким існував ще за часів стародавньої країни Гілеї. В цьому заповідному Воложиному лісі знайшли прихосток більше шістидесяти видів рідкісних тварин та більше трьохсот видів птахів, які занесені до Червоної Книги України.


Кінбурнська коса

Крім того простори Кінбурнської коси являються природним міграційним шляхом та місцем концентрації багатьох видів птахів. В цих куточках незайманої природи птахи полюбляють гніздуватися та залишатися на зимівлю. Кінбурн полюбляють лебеді-шипуни та рожеві пелікани. Тут можна зустріти і орлана білохвостого, і сірого журавля.

Клімат Кінбурну сприяє швидкому розростанню різних дерев та кущів. Серед піщаних просторів можна зустріти дубові галявини, березові гаї, зарослі вільхи та осики. Спека, волога, вода та пекуче сонце сприяють розростанню папороті та болотних рослин.

Деякі місця Волижиного лісу нагадують справжні джунглі, де мешкають гадюки, вужі та павуки.

А ще Кінбурнська коса славиться територією, на якій ростуть дикі орхідеї, які зацвітають на початку травня.


Кінбурнська коса

Є в Кінбурні і соляні озера, які славляться своєю лікувальною гряззю, і голуба глина.


Кінбурнська коса

Кінбурнська коса – це унікальна територія з зеленими лісами, піщаними пляжами та первозданною природою, яка межує з Чорним морем та Дністрово-Бузьким лиманом.

Предмети > Географія > Географія 8 клас > Туристичні подорожі, екскурсії, краєзнавчі пошуки > Туристичні подорожі, екскурсії, краєзнавчі пошуки. Фішки для допитливих