KNOWLEDGE HYPERMARKET


Реферат на тему - Різновиди веб-сайтів

Гіпермаркет Знань>>Інформатика>>Інформатика 11 клас>> Інформатика: Структура веб-сайтів, різновиди веб-сайтів

Реферат до предмету Інформатика 11 клас.

Тема «Різновиди веб-сайтів».


Кожен з вас, в тій чи іншій мірі, користується різними сайтами. Сайт, в перекладі з англійської, означає місцезнаходження чи розташування електронних документів в комп'ютерній мережі, які об'єднані під одним доменним ім'ям або IP-адресою.


веб-сайти

Виражаючись простою мовою, сайт – це оформлені та об’єднані спільною темою декілька веб-сторінок.

Сайт в Інтернеті представляє собою розміщену на сервері структуровану інформацію, яка має вільний, авторизований або обмежений доступ. Завдяки простій програмі перегляду веб-сторінок, їх кількість в мережі почала дуже швидко зростати.

Всесвітня павутина об’єднує всі сайти та інформаційні сегменти світової спільноти в бази даних та комунікацій всієї планети. Спочатку сайти виконували роль статичних документів, але з розвитком комунікацій їх функції значно розширились.

Види сайтів


веб-сайти

Сайти кваліфікуються за різними ознаками. Вони можуть різнитися за типом інформації, її завданнями, технологіями та іншими різновидами.

В залежності від мети сайти діляться на комерційні і некомерційні. Комерційні сайти створюються для ведення бізнесу, створення інтернет-магазинів, продажу різних товарів. А некомерційні створюються для того, щоб заявити про себе. До них належать різні форуми, блоги та розважальні сайти.

А зараз давайте більш детально розглянемо комерційні сайти.

Комерційні

• До таких сайтів належить сайт- візитка, в якому розміщують мінімальну інформацію про себе та свої послуги.
• Промо-сайт створюють для реклами послуг, товарів або сайту компанії.
• Корпоративний сайт створюється для презентації компанії. Такий сайт носить інформативний характер про діяльність компанії та для залучення нових клієнтів.
• Інтернет-магазини займаються прийомом замовлень, доставкою, рекламою товару або послуги та вибором розрахунку.

Некомерційні

• Інформаційний сайт створюється з метою надання інформації на певну тему, щоб поділитися своїми знаннями та як заробити на рекламі.
• Ігрові сайти дозволяють спілкуватися з однодумцями та створювати бази даних з певної гри.
• Публічні та популярні люди створюють персональні сайти, в яких розповідають про зіркову людину та її родину.
• Сайти-форуми призначені для спілкування людей між собою або його адміністратором. Це може бути самостійний сайт або його підрозділ.
• Завдяки блогу людина може вести свій інтернет-щоденник або журнал, де відвідувачі можуть залишити своє повідомлення та брати участь в обговореннях різних тем.

Предмети > Інформатика > Інформатика 11 клас > Структура веб-сайтів, різновиди веб-сайтів > Структура веб-сайтів, різновиди веб-сайтів. Реферати