KNOWLEDGE HYPERMARKET


Фішки для допитливих: Поняття моделі. Моделювання.

Фішки для допитливих до предмету Інформатика, 11 клас

Тема: «Поняття моделі. Моделювання.»


Свіжий погляд на відомі факти з галузі безпеки. Щось корисне і нове, незважаючи на те, що це вчили 10 років

Розділ 1. Вхід комп'ютерний клас.
Стороннім вхід в комп'ютерний клас, який у подальшому іменується к / к, суворо заборонений. Забороняється з'являтися в к / к (комп‘ютерний клас) в нетверезому вигляді.

Парковка танків, БТРів і тракторів “Кіровець” повинна проводитися в коридорі або вестибюлі.

Парковка як реактивних, так і турбогвинтових літаків, дирижаблів та прив'язних аеростатів повинна проводитися на вулиці.

Забороняється проносити в к / к спиртні напої міцністю вище 40њ і розпивати їх без дозволу викладача.

Забороняється проносити в к / к і використовувати за прямим призначенням динаміт, тринітротолуол, інші легкозаймисті та вибухові речовини.

Забороняється проникати в к / к мотузяною драбиною.

Якщо двері в к / к не відкривається, це означає, що вона закрита. Зачинені двері (див. вище) не дозволяється вибивати плечем або іншою частиною тіла, особливо чужого. Зачинені двері (див. вище) не дозволяється зламувати сокирами, долотами, пилами, іншими слюсарними інструментами.

При вході в к / к учні зобов'язані витирати ноги. Забороняється витирати ноги, використовуючи цінне обладнання  та особа викладача.

Розділ 2. Робота на ПЕОМ.
Забороняється підключати ПЕОМ до електромережі, попередньо не перевіривши наявність напруги в розетці. Спосіб перевірки наявності напруги - на розсуд учня.

Забороняється кришити бутерброди над клавіатурою.

Забороняється струшувати на клавіатуру попіл від сигарет, запихати в дисковод недопалки. Забороняється використовувати дискети діаметром понад 5,25 дюймів.

З однієї 8 дюймової дискети можна нарізати кілька 3-х дюймових дискет.

Забороняється одночасна робота на ПЕОМ більш ніж 83 чоловік, по числу кнопок на клавіатурі.

Сучасні чотиреста вісімдесят другому Пентіуми допускають одночасну роботу до 104 осіб, за аналогічним критерієм.

Забороняється тикати ломом в екран - для цього існує палець. Забороняється бити монітори, скидати їх на підлогу, топтати ногами. Забороняється заряджати принтер туалетним папером, тим більше була у використанні. Забороняється нахиляти працюючий системний блок. Це може призвести до перекосу і подальшої поломки кривошипно-шатунного механізму процесора.

У разі поломки забороняється самостійно лагодити пошкоджену процесор.

У разі поломки належить знеструмити ПЕОМ, злити мазут або очистити топку від залишків твердого палива і викликати чергового механіка. Забороняється грати в "Tetris", незалежно від форми його реалізації.

Розділ 3. Спілкування з викладацьким складом.
При вході в к / к, викладача слід вітати земним поклоном, або відданням честі. Юнаки вітають викладача відданням честі. Дівчата вітають викладача земним поклоном. Ні в якому разі не навпаки!

Забороняється їсти ананаси, крабів і чорну ікру на очах голодного  викладацького складу. Забороняється підключати викладача до джерела змінного / постійного струму, напругою вище 30 Вольт. Забороняється бити викладача, перебуваючи в нетверезому стані.Забороняється встромляти в викладача ножі, виделки, інші гострі предмети.Забороняється зв'язувати або бити викладача проводами, під'єднаними
до мережі високої напруги.Інше дозволено.

Розділ 4. Особистий час.
Забороняється виламувати з ПЕОМ НЖМД і грати їм у футбол. Забороняється голосно лаятися матом.Забороняється підкладати клавіатуру під ніжки хитного стільця.Забороняється бити монітори після 15:00.

Забороняється кусати інших учнів і відривати їм руки, ноги та інші частини тіла.Забороняється прикурювати від тертьових частин мікропроцесора.Забороняється приєднувати до монітора параболічну антену й дивитися фільми порнографічного змісту та телесеріали.Забороняється виливати на підлогу хімічно активні речовини.

Opciidekabrchebanuyk-6.jpg
Розділ 5. Інше. Вигул собак у к / к заборонений.Забороняється перебувати в к / к без письмового дозволу відповідних інстанцій, нотаріально завіреного, з великою гербовою печаткою.

У разі виникнення пожежі, забороняється підкидати у вогонь принтери і дискети з програмним забезпеченням.У випадку проникнення в к / к терористів, забороняється кидати в них системні блоки та монітори - терористів слід брати живими.Роздача в к / к наркотичних речовин - на розсуд викладача.Якщо ви підхопили комп'ютерний вірус, скопіюйте C: \ AIDS \ AIDSTEST.EXE на дискету, зітреш її, наполягайте на коньяку 3 дні і приймайте на ніч по чайній ложці протягом 5-и місячних циклів.

Такий тонкий механізм, як процесор, періодично вимагає заміни зношених шестерень. Подібні операції повинен виробляти кваліфікований механік.До порушників цієї інструкції застосовувати "молот відьом",
балончики зі сльозогінним газом і гумові кийки.

А якщо серйозно? Згадайте основні правила поведінки в комп'ютерному класі у такому порядку:

  • Загальні вимоги безпеки
  • Вимоги безпеки перед початком занять
  • Вимоги безпеки під час занять
  • Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях

Cкачати повні фішки для допитливих можна клікнувши на текст Скачати фішки для допитливих і встановивши Microsoft PowerPoint


Надіслано вчителем-членом Гільдії Лідерів освіти Чебанюк

Предмети > Інформатика > Інформатика 8 клас > Етапи створення веб-сайтів > Теорія хімічної будови. Практикуми, лабораторні, кейси