KNOWLEDGE HYPERMARKET


Зарубіжна література

Світова література урока.jpg

Содержание

Світова література

Cвітова література настільки багата літературними творами, що навряд чи знайдеться така людина, яка за своє життя не прочитала жодного твору зарубіжної класики. Починаючи з раннього віку кожна дитина знайомить з казками Шарля Перро, розповідями О.Генрі, сонетами Шекспіра, романами Толстого та іншими відомими та популярними творами.

Без літературної творчості ми б з вами не знали про життя великих людей, як минулих часів, так і сучасних. Знайомлячись з літературними творами, у читачів формується світогляд про людські почуття, їх побут та життя в різні життєві епохи.

Навіть якщо б і знайшлася людина, яка ніколи не читала літературні твори класиків чи сучасних письменників, то вона, мабуть, була б схожа на персонажа сатиричного роману Іллі Ільфа та Євгенія Петрова «Дванадцять стільців» Еллочку-людожерку, яка розмовляла лише за допомогою 30 слів. Її мова була б убогою і зовсім не відрізнялася б красномовністю.

   Knop 1 - копия.jpeg Обери свій клас і вивчай зарубіжну літературу онлайн за звичайною шкільною програмою!

Чому необхідно читати світову літературу?

Читаючи літературні твори, людина розвиває себе етично та духовно. Світова література навчає нас правильно формувати свої думки, вміти сприймати красу оточуючого світу, сприяти кращому розумінню інших людей, їх переживань, прагнень та надій.

За допомогою літературних творів людина формується різносторонньо, так збагачується її внутрішній світ. Класика вчить нас життю, так як в творах розповідається про долі людей з різних шарів населення та різних за складом розуму. Література виховує людину, вдосконалює її особистість та знайомить зі зрілим життям.

    Knop 1 - копия.jpeg Найцікавіші уроки  підвищеного стандарту з зарубіжної літератури для тебе саме тут!

Яку користь приносить читання класичної літератури?

Твори великих класиків приносять величезну користь читачам, допомагають в розумінні життєвих ситуацій, розширюють кругозір, знайомлять читачів з історичними фактами та допомагають розібратися у відношеннях між людьми.

Класична література дарує нам можливість пізнати та оцінити всі позитивні моменти та недоліки минулих часів. Адже проблеми, описані автором в вісімнадцятому столітті, можуть бути актуальні і в сучасності. Письменники та поети в своїх творах торкаються таких актуальних тем, як лицемірство, нерішучість, хабарництво, а також таких високих почуттів, як кохання, відданість, вірність та рішучість. Читаючи такі твори, людина зможе зробити з них відповідні висновки, почерпнути корисні поради, які зможе втілити в життя.

Навіщо школярам потрібні уроки зарубіжної літератури?

Літературі твори розвивають почуття та виховують правильне відношення до життя. Література допомагає школярам збагнути різноманіття та важкість життєвих стосунків, знайомить з елементами літературоведення.

Світова література необхідна, як основне побудження до саморозвитку. Лише читаюча людина зможе краще пізнати світ. Окрім отримання естетичного виховання та життєвого досвіду, вивчення класики необхідне для вступу до вищих навчальних закладів. Тому література лишається одним з найважливіших предметів, який обов’язково повинні засвоїти школярі, незалежно від вибору професії в майбутньому.

Навчання з Гіпермаркетом Знан

Гіпермаркет Знань надає вам можливості познайомитися з літературними творами великих класиків та сучасних авторів за допомогою елементів інтерактивного навчання. Тут ви знайдете величезну кількість цікавої та корисної інформації. За допомогою конспектів уроків, кейсів, презентацій, рефератів та інших матеріалів онлайн уроків ви не лише зможете виконати домашнє завдання, але й більш детально познайомитися із творами класичної та сучасної зарубіжної літератури.


Переконайся, що  саме тут зібрані найкращі шкільні уроки з зарубіжної літератури:

Роль художньої літератури у формуванні життєвих цінностей людини

Характеристика образу Гулівера

Вальтер Скотт як засновник жанру історичного роману

Презентація до теми «Франсуа Війон “Балада прикмет”. Особливості жанру літературної балади»

Айвенго, його відданість, чесність, благородство. Ідея віротерпимості.

А. Конан Дойль «Собака Баскервілів