KNOWLEDGE HYPERMARKET


Конспекти уроків

             

Конспекти уроків — це додатковий ресурс, створений для того, щоб вчителям було легко та зручно підготувати цікавий та насичений урок. Конспекти уроків — це зібрання конспектів уроків з різних предметів, це той базис, на якому будується урок: що вчитель має розповісти учням, що учні мають обов'язково вивчити та які завдання зробити, які відеоматеріали та ілюстрації варто продемонструвати, що слід дати на додаткове опрацювання та домашнє завдання.


Наприклад, якщо ви хочете ознайомися зі всім арсеналом матеріалів, що завантажені з Історії України, ви переходите за посиланням "Історія України". Перед Вами відкривається календарний план з данного предмету. Натискаючи на певну тему, ви переходите за посиланням, де розміщений урок за державаною програмою.

Якщо ж вам цікавий творчий підхід і креативні конспекти уроків — шукайте в списку опцій "Конспект уроку і опорний каркас" активоване посилання.


                                                           

Конспекти уроків, реферати, календарні плани, конспекти скачать, учбові програми, уроки скачати, домашнє завдання, шпаргалки,  допомога вчителю, учням та навыть батькам!