KNOWLEDGE HYPERMARKET


Все страницы
Все страницы
Все страницы | Предыдущая страница (Вправа до уроку на тему «Розповідь про себе») | Следующая страница (Відеоматеріал до уроку «Самба 4 часть»)
Выбор и обоснование проектаВыбор и размещение предметов и персонажейВыбор цвета и вида поверхности
Выборочный диктантВыводы к главе 1Выводы к главе 2
Выводы к главе 3Выводы к главе 4Выделение
Выделение. Полные урокиВыделение сюжетно-композиционного центраВыжигание по дерену
Вынесение общего множителя за скобкиВынесение общего множителя за скобки. ЗадачиВынужденные колебания. Резонанс
Выпиливание лобзикомВыпискиВыпуклые многоугольники
Выравнивание текста. Полные урокиВыразительное чтение вслух. Обобщение и повторение изученного материала за 1-й семестр.Выразительное чтение и анализ текста. Составление диалога. Повторение орфограмм.
Выразительное чтение наизусть стихотворений русских поэтов.Выразительное чтение текста. Определение темы, идеи. Заглавие. Рассказ-миниатюра с использованием прилагательных и глаголов.Выращивание растений в парниках и теплицах
Высказывание. Истина и ложь. ОтрицаниеВысказывание. Понятие Истина и ЛожьВысказывания со связками и, или
Высказывания со словами «И», «ИЛИ», «НЕ»Высота, биссектриса и медиана треугольникаВысота, биссектриса и медиана треугольника. Полные уроки
Высотная поясностьВыставка работ Юрия ВаснецоваВыступление генерала Корнилова
Выступление с докладом. Отработка приёмов, интонаций; введение выразительных средств. Рецензия.Вычисление производныхВычислительные таблицы
ВычитаниеВычитание-6 классВышивание по криволинейному контуру
Выявление объема предметов с помощью освещения. Последовательность рисования шараВід етносу до нації; від Малоросії та Галицької Русі до України. «Українське питання». «Український проект»Від етносу до нації; від Малоросії та Галицької Русі до України. Повні уроки
Від романтизму до символізму. Повні урокиВід чого залежить суверенітет споживача на ринку.Від чого залежить суверенітет споживача на ринку.Повні уроки
Відбивання світла. Закони відбивання. Плоске дзеркалоВідбивання світла. Закони відбивання. Плоске дзеркало. Конспект урокуВідбивання світла. Закони відбивання. Плоске дзеркало. Презентація уроку
Відбивання світла. Закони відбивання. Плоске дзеркало. Презентація уроку 2Відбивання світла. Плоске дзеркало. Повні урокиВідвідування магазинів.
Відвідування ресторану.Відгуки істориків про Б. ХмельницькогоВідгуки істориків про Б.Хмельницького
Відділ Квіткові. Повні урокиВідділ Квіткові. Презентація уроку
Відділ Мохоподібні. Повні урокиВідділ Хвощеподібні та Плауноподібні. Повні урокиВідділи головного мозку. Структура і функції
Відео-ілюстрація до теми «Поширення світла в різних середовищах. Заломлення світла на межі двох середовищ.»Відео-ілюстрація до уроку «Поширення світла в різних середовищах. Заломлення світла на межі двох середовищ.»Відео-ілюстрація до уроку на тему «Поширення світла в різних середовищах. Заломлення світла на межі двох середовищ.»
Відео. Склад числа 10. Послідовність чисел у межах 10. Порівняння чиселВідео: Bведення вказівних займенників this, that, these, thoseВідео: «Джайв». 9 клас
Відео: «Квик степ» (8 класс)Відео: «Композиция контемпорари»Відео: «Контемп»
Відео: «Медленный вальс композиция»Відео: «Танго композиция 2»Відео: «Фанк Джаз»
Відео: «Ча ча ча»Відео: Виконання граматичних вправ на повторення граматичних темВідео: Граматична структура There is/ there are. Виконання вправ.
Відео: Граматичний час Past Simple (regular verbs)Відео: Гранд баттман с 1 и 5 поз. во всех направленияхВідео: Давньогрецьке суспільство за поемами Гомера. Господарське життя.
Відео: Діалогічне мовлення. A job interviewВідео: Діалогічне мовлення на тему “An interview”.Відео: Знайомство з темою ”Опис тіла людини”
Відео: Культурна спадщина. Світ казковий і правдивий.Відео: Міфи та релігійні уявлення. Конфуцій і конфуціанство. Культура.Відео: Повторення АВС. Спілкування на тему “Шкільні речі”
Відео: Повторення граматики. ParticiplesВідео: Повторення лексико-граматичного матеріалу: підготовка до тестуВідео: Повторення теми „Країни світу” Аудіювання та читання діалогу.
Відео: Релеве на полупальцы в 1, 2, 5 поз. с вытянутых ног и с деми плиеВідео: Робота з лексикою по темі «Їжа»Відео: Робота з лексикою по темі «Моє тіло. Одяг»
Відео: Спорт у твоєму життіВідео: Тема 12. Порівняння чисел у межах 5. Монети ( 1к., 2к., 5к.)Склад числа 5.Відео: Число і цифра 2 . Написання цифри 2. Монети 1к. і 2 к.
Відео -1 на тему: Кома між однорідними членами реченняВідео - 2 на тему: Кома між однорідними членами реченняВідео - 3 на тему: Кома між однорідними членами речення
Відео 2: «Квик степ» (8 класс)Відео 2: Знайомство з темою ”Опис тіла людини”Відео 2 по темам «Тварини», «Дати»
Відео для ознайомлення з курсомВідео до теми: Складові частини комп’ютераВідео до теми «Їжа»
Відео до теми «Класифікація хімічних реакцій за різними ознаками. Реакції сполучення, розкладу, заміщення, обміну.»Відео до уроку: Багатоманітність речовин. Прості й складні речовини. Метали й неметалиВідео до уроку: Визначення напрямів на місцевості, плані і карті. Орієнтування на місцевості. Поняття про азимут
Відео до уроку: Внутрішні процеси, що зумовлюють зміни земної кори. Рухи земної кори. Землетруси. Вулканізм і вулкани. Джерела, гейзериВідео до уроку: Відтворення населення. Демографічні процеси і демографічна політика. Міграційні процеси і міграційна політика державВідео до уроку: Знайомство з темою ”Опис тіла людини”
Відео до уроку: Зовнішні процеси, що зумовлюють зміну земної кори: вивітрювання, текучих і підземних водВідео до уроку: Літосферні плити, їх рухи. Стійкі і рухомі ділянки земної кори. Сейсмічні пояси ЗемліВідео до уроку: Мозаїка - перевір себе! (Тема 34)
Відео до уроку: Основні форми рельєфу Землі: гори і рівнини. Охорона унікальних форм рельєфу та надр ЗемліВідео до уроку: Поширеність та колообіг Оксигену в природі. Застосування кисню, його біологічна рольВідео до уроку: Правила поведінки учнів у хімічному кабінеті
Відео до уроку: Практичні роботи: 1. Правила техніки безпеки під час роботи в хімічному кабінеті.Відео до уроку: Речовини. Чисті речовини і сумішіВідео до уроку: Російська революція 1917 р. Більшовицький переворот.
Відео до уроку: Складові здоров’я. Що впливає на здоров’я.Відео до уроку: Тема 12. Порівняння чисел у межах 5. Монети ( 1к., 2к., 5к.)Склад числа 5.Відео до уроку: Фiзичні й хімічні властивості речовини.
Відео до уроку: Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують.Відео до уроку: Я, моя сім’я і друзі.Відео до уроку: Як вивчають хімічні сполуки і явища. Спостереження й експеримент у хімії. Практичні роботи
Відео до уроку «Взаємодія заряджених тіл. Закон Кулона»Відео до уроку «Вуглеводи: глюкоза. Молекулярна формула, поширення в природі»Відео до уроку «Класифікація хімічних реакцій за різними ознаками. Реакції сполучення, розкладу, заміщення, обміну.»
Відео до уроку «Перетворення енергії в коливальному русі. Вимушені коливання. Резонанс»Відео до уроку «Розвиток поглядів на природу світла. Швидкість світла. Принцип Гюйгенса. Закони відбивання світла»Відео до уроку на тему: Італія.
Відео до уроку на тему: Світове сільське господарство: значення, внутрішньогалузева структура, міжгалузеві зв'язки, аграрні відносиниВідео до уроку на тему «Перетворення енергії в коливальному русі. Вимушені коливання. Резонанс»Відео до уроку фізики «Поширення світла в різних середовищах. Заломлення світла на межі двох середовищ.»
Відео на тему: Тарас Григорович Шевченко, поет та художникВідео на тему: Тарас Шевченко. Геніальний поет, мислительВідео по темам «Тварини», «Дати»
Відео по темі «Моє тіло. Одяг»Відеоефекти у кліпахВідеоматеріал: Повторення лексичних тем „names, countries, days of the week, months”
Відеоматеріал: Робота з лексикою по темі «Їжа»Відеоматеріал: Школа. Режим дня. Слова – назви предметів. Робота з дитячою книгою. Казка «Івасик-Телесик»Відеоматеріал "Єноти"
Відеоматеріал "Ігрунки"Відеоматеріал "Ігуасу"Відеоматеріал "Імператорський пінгвін"
Відеоматеріал "Альбатроси"Відеоматеріал "Алігатор"Відеоматеріал "Амазонка"
Відеоматеріал "Амазонський ліс"Відеоматеріал "Американський бобер"Відеоматеріал "Анаконда та кайман"
Відеоматеріал "Антарктида"Відеоматеріал "Ара"Відеоматеріал "Атом Гелію"
Відеоматеріал "Африканські слони"Відеоматеріал "Африканські страуси"Відеоматеріал "Бегемоти"
Відеоматеріал "Будова атома-1"Відеоматеріал "Будова атома-2"Відеоматеріал "Білий ведмідь"
Відеоматеріал "Ведмідь-грізлі"Відеоматеріал "Виготовлення магніта"Відеоматеріал "Видра звичайна"
Відеоматеріал "Виникнення струму"Відеоматеріал "Вовк"Відеоматеріал "Водоспад Ігуасу"
Відеоматеріал "Водоспад Анхель"Відеоматеріал "Вомбат"Відеоматеріал "Вугор електричний"
Відеоматеріал "Вівцебик"Відеоматеріал "Гагарки"Відеоматеріал "Гамадрили"
Відеоматеріал "Гепарди"Відеоматеріал "Гоацин"Відеоматеріал "Горила"
Відеоматеріал "Гренландський тюлень"Відеоматеріал "Грифи"Відеоматеріал "Гроза"
Відеоматеріал "Гілея Коста-Ріки"Відеоматеріал "Дикі кішки"Відеоматеріал "Дифузія"
Відеоматеріал "Електричне поле"Відеоматеріал "Ехидна"Відеоматеріал "Жаби"
Відеоматеріал "Жирафи"Відеоматеріал "Жук-скарабей"Відеоматеріал "Закон Кулона"
Відеоматеріал "Заєць-біляк"Відеоматеріал "Зебри"Відеоматеріал "Кажани"
Відеоматеріал "Кайра"Відеоматеріал "Каньйон Колорадо"Відеоматеріал "Канюк"
Відеоматеріал "Карибу"Відеоматеріал "Кенгуру"Відеоматеріал "Коала"
Відеоматеріал "Колібрі"Відеоматеріал "Компас"Відеоматеріал "Крокодили"
Відеоматеріал "Кулани"Відеоматеріал "Леви"Відеоматеріал "Леммінги"
Відеоматеріал "Лемури"Відеоматеріал "Лінивець трипалий"Відеоматеріал "Мавпа Ревун"
Відеоматеріал "Магніти"Відеоматеріал "Морж"Відеоматеріал "Намагнічення"
Відеоматеріал "Напрямок струму"Відеоматеріал "Носороги"Відеоматеріал "Одногорбий верблюд"
Відеоматеріал "Озонові дири над Антарктидою"Відеоматеріал "Олені"Відеоматеріал "Папуаси"
Відеоматеріал "Песець"Відеоматеріал "Птах-секретар"Відеоматеріал "Птах Киви"
Відеоматеріал "Пустельна черепаха"Відеоматеріал "Північне сяйво"Відеоматеріал "Пінгвіни"
Відеоматеріал "Піщанки"Відеоматеріал "Райські птахи"Відеоматеріал "Рись"
Відеоматеріал "Риф"Відеоматеріал "Ріка Ніл"Відеоматеріал "Ріка Окаванго"
Відеоматеріал "Річковий дельфін"Відеоматеріал "Саранча"Відеоматеріал "Сельва"
Відеоматеріал "Скеля Ейрс-Рок"Відеоматеріал "Скорпіони"Відеоматеріал "Страус Нанду"
Відеоматеріал "Сумчатий диявол"Відеоматеріал "Тапір"Відеоматеріал "Торнадо"
Відеоматеріал "Тукан"Відеоматеріал "Тукан білогорлий"Відеоматеріал "Тупики"
Відеоматеріал "Тюлень Морський слон"Відеоматеріал "Утконіс"Відеоматеріал "Фламінго"
Відеоматеріал "Шимпанзе"Відеоматеріал "Ягуари"Відеоматеріал до теми "Загальні відомості про мiнеральні добрива"
Відеоматеріал до теми "Основні фізичні та хімічні властивості неметалів"Відеоматеріал до теми "Поширеність металічних елементів та їхніх сполук у природі"Відеоматеріал до теми "Сучасні географічні дослідження"
Відеоматеріал до теми "Ферум як представник металічних елементів побічних підгруп"Відеоматеріал до теми «Іспанська партія»Відеоматеріал до теми «Італійська партія»
Відеоматеріал до теми «Блокування. Блокування поля»Відеоматеріал до теми «Блокування. Блокування поля»-2Відеоматеріал до теми «Відкритий шах»
Відеоматеріал до теми «Дошка й фігури»Відеоматеріал до теми «Елементи стратегії. Порівняння сили коня та слона»Відеоматеріал до теми «Елементи стратегії. Порівняння сили коня та слона»-2
Відеоматеріал до теми «Елементи стратегії. Сильні та слабкі пункти. Пішакові слабкості»Відеоматеріал до теми «Закінчення. Найпростіші пішакові закінчення»Відеоматеріал до теми «Зв’язка»
Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Ізоляція і перекриття»Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Відвернення. Заманювання»Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Відвернення»
Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Відкритий шах»Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Відкриття вертикалі, горизонталі та діагоналі»Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Заманювання»
Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Опозиція»Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Прохідний пішак»Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Пішакові закінчення»-1
Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Пішакові закінчення»-2Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Пішакові закінчення»-3Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Пішакові закінчення»-4
Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Пішакові закінчення»-5Відеоматеріал до теми «Класифікація комбінацій за ідеями. Пішакові закінчення»-6Відеоматеріал до теми «Класифікація основних тактичних прийомів. Відкритий напад. Подвійний шах»
Відеоматеріал до теми «Класифікація основних тактичних прийомів. Зв’язка»Відеоматеріал до теми «Класифікація основних тактичних прийомів»Відеоматеріал до теми «Комбінації, засновані на взаємодії фігур. Гамбіт Еванса»
Відеоматеріал до теми «Комбінації, засновані на взаємодії фігур. Гамбіт Еванса»-2Відеоматеріал до теми «Комбінації з поєднанням ідей. Ортодоксальний захист»Відеоматеріал до теми «Комбінації з поєднанням ідей. Ортодоксальний захист»-2
Відеоматеріал до теми «Композиция Джаз-модерна»Відеоматеріал до теми «Композиция Джаз - Модерна»Відеоматеріал до теми «Коневі та пішакові вілки»
Відеоматеріал до теми «Королівський гамбіт»Відеоматеріал до теми «Коротка історична довідка»Відеоматеріал до теми «Лінза»
Відеоматеріал до теми «Напад, захист. Шах і мат»Відеоматеріал до теми «Наскрізна дія фігур (рентген)»Відеоматеріал до теми «Окремий випадок відкритого нападу. Відкритий шах»
Відеоматеріал до теми «Основы Хип-хопа»Відеоматеріал до теми «Основы классического джаза»Відеоматеріал до теми «Перекриття»
Відеоматеріал до теми «Подвійний удар»Відеоматеріал до теми «Правила, що визначають порядок гри. Кінь, король, пішак»Відеоматеріал до теми «Правила, що визначають порядок гри. Тура, слон, ферзь»
Відеоматеріал до теми «Прийом на основі відкритого шаху. Млин»Відеоматеріал до теми «Прості мати»Відеоматеріал до теми «Работа у станка. Усложненный вариант»
Відеоматеріал до теми «Разминка в стиле Джаза»Відеоматеріал до теми «Сиціліанський захист»Відеоматеріал до теми «Сиціліанський захист»-2
Відеоматеріал до теми «Сиціліанський захист»-3Відеоматеріал до теми «Спертий мат. Пат»Відеоматеріал до теми «Спертий мат. Пат»-2
Відеоматеріал до теми «Тактичні прийоми»Відеоматеріал до теми «Техника Джаз Модерна»Відеоматеріал до теми «Техника Джайва»
Відеоматеріал до теми «Ферзевий гамбіт»Відеоматеріал до теми «Ферзевий гамбіт»-2Відеоматеріал до теми «Французький захист»
Відеоматеріал до теми «Французький захист»-2Відеоматеріал до теми «Цінність фігур і пішаків. Шахова нотація»Відеоматеріал до теми «Що робити після дебюту. Введення в комбінацію»
Відеоматеріал до теми І.Карпенко-Карий «Сто тисяч»Відеоматеріал до уроку "Румба. Частина 1"Відеоматеріал до уроку "Румба. Частина 2"
Відеоматеріал до уроку "Румба. Частина 3"Відеоматеріал до уроку "Ча-ча-ча. Частина 1"Відеоматеріал до уроку "Ча-ча-ча. Частина 2"
Відеоматеріал до уроку "Ча-ча-ча. Частина 3"Відеоматеріал до уроку "Ча-ча-ча. Частина 3"-2Відеоматеріал до уроку «Венский Вальс»
Відеоматеріал до уроку «Взаємодія струмів. Магнітне поле. Магнітна індукція»Відеоматеріал до уроку «Джаз-модерн»Відеоматеріал до уроку «Джайв»
Відеоматеріал до уроку «Квик степ»Відеоматеріал до уроку «Медленный вальс»Відеоматеріал до уроку «Основы джаз модерна»
Відеоматеріал до уроку «Основы классического балета. Станок»Відеоматеріал до уроку «Основы классического балета»Відеоматеріал до уроку «Пасадобль часть 1»
Відеоматеріал до уроку «Пасадобль часть 2»Відеоматеріал до уроку «Пасадобль часть 3»Відеоматеріал до уроку «Пасадобль часть 4»
Відеоматеріал до уроку «Познавательный урок. Танцевальное видео»Відеоматеріал до уроку «Познавательный урок. Танцевальное видео»-2Відеоматеріал до уроку «Познавательный урок»
Відеоматеріал до уроку «Познавательный урок»-2Відеоматеріал до уроку «Познавательный». Чемпіонат по брейкдансуВідеоматеріал до уроку «Постійні магніти. Магнітне поле Землі. Взаємодія магнітів. Магнітна дія струму. Дослід Ерстеда»
Відеоматеріал до уроку «Работа у станка»Відеоматеріал до уроку «Румба»Відеоматеріал до уроку «Румба» 2
Відеоматеріал до уроку «Самба 1 часть»Відеоматеріал до уроку «Самба 2 часть»Відеоматеріал до уроку «Самба 3 часть»

Предыдущая страница (Вправа до уроку на тему «Розповідь про себе») | Следующая страница (Відеоматеріал до уроку «Самба 4 часть»)